Zobacz również

Konsultacje społeczne
17 Lut - 14:01 | Aktualności

Baza pytań i odpowiedzi
12 Lut - 11:56 | Aktualności
03.09.2016 r.
Stoisko promocyjne - Jaworzański Wrzesień
W dniu 03 września przedstawiciele LGD Ziemia Bielska promowali działania Stowarzyszenia podczas Jaworzańskiego Września w Amfiteatrze w Jaworzu. Uczestnicy imprezy odwiedzający stoisko mogli dowiedzieć się jakie są nowe możliwości pozyskania dotacji za pośrednictwem LGD kto i w jakim zakresie może starać się o dotację oraz czym na co dzień zajmuje się Stowarzyszenie.
Ponadto na stoisku można było sprawdzić swoją wiedze na temat LGD Ziemia Bielska czyli wziąć udział w konkursie i wygrać cenne nagrody. W ramach konkursu należało wypełnić krzyżówkę i dostarczyć ją osobiście pracownikom LGD w dniu imprezy lub pocztą do siedziby Stowarzyszenia. Krzyżówka zawierała 13 haseł dotyczących Stowarzyszenia czy planowanych naborów a po prawidłowym wypełnieniu można było wygrać bon do wykorzystania w MediaMarkt. Losowanie nagród przewidziano na 16 września a ogłoszenie wyników
Stoisko przyciągnęło także dużą ilość najmłodszych dzięki kolorowym balonom i gadżetom rozdawanym przez pracowników LGD.